هشدار شدید امام درباره تضعیف دولت

تارنمای آقای هاشمی اخیرا عکسی از روزنامه کیهان زمان رهبری امام خمینی (ره) منتشر کرده است. در این عکس، امام درباره تضعیف دولت به علما، ائمه جمعه، مجلس، بازار و مردم هشدار داده اند.

سوالی که در این خصوص باید از آقای هاشمی پرسید این است که آیا آقای هاشمی که مدعی پیروی از خط امام است در طول حیات سیاسی اش به این هشدار امام توجه کافی مبذول داشته است؟ جا دارد از آقای هاشمی بپرسیم که در زمان دولت نهم و دهم، کدام رسانه ها بیشترین تخریبها را علیه دولت به کار گرفتند؟ در کدام رسانه ها کاریکاتور احمدی نژاد را منتشر کردند؟ کدام روزنامه ها و تارنماها و مجلات و ... بودند که در زمان دولت نهم و دهم، خط مشی  توهین و تمسخر دولت و رئیس دولت را دنبال کردند؟ (برخی از این رسانه ها را با اسمشان به خاطر دارم اما به دلایلی اسامی آنها را اینجا مطرح نمی کنم)

این روال که در زمانی که دولت مطلوب ما سر کار است، این گونه جملات تاریخی را از امام منتشر کنیم و در زمان دولت های دیگری که باب میل ما نیستند، این گونه جملات را با بایکوت خبری همراه کنیم، بی انصافی نیست؟ آیا این گونه نگاه به مسائل سیاسی کشور، نگاهی یکجانبه گرایانه و تمامیت خواهانه نیست؟ آیا با این گونه از رفتارها، می توانیم ادعای عقلانیت و صداقت داشته باشیم؟ آیا پیروی از خط امام با این گونه کنش های یک سویه امکان پذیر است؟!

پی نوشت:

1. البته یقینا منظور بنده از این توضیحات این نیست که ما دولت دکتر روحانی را تخریب کنیم:)

2. http://www.hashemirafsanjani.ir/fa/mpress

/ 1 نظر / 17 بازدید

سلام میکنم که نگویید مرتدم و مهدورالدم این که دلتان برای این نظام سوخته را به حساب اصل بر برائت است به دیده خوش مینگرم و بنا را میگذارم بر این که از سر دلسوزی این مطلب را نوشته اید اما کاش به جای رو نگری کمی عمیقتر مینگریستی آن وقت میتوانستی به خاطر بیاوری که این جمله را امام درباره کدام دولت گفت و ....