بی اخلاقی رسانه ها

حالا بگذریم از این که انتشار چنین مطالبی در فضای مجازی چقدر واقعا می تواند مفید باشد و دردی از دردهای مردم را دوا  کند! اما آیا این گونه یک طرفه به قضایا نگریستن کار خوبی است!؟ آیا نمی توان طور دیگری به ماجرا نگاه کرد؟ مثلا اگر با دقت به همین عکس نگاه کنیم، می بینیم که احمدی نژاد دارد به پائین نگاه میکند و حواسش به اطرافش نیست! یا حتی می توان این طور برداشت کرد احمدی نژاد زودتر از بقیه و قبل از گرفتن این عکس به احترام روحانی بلند شده و بعد از آن نشسته است و عکاس بی سلیقه هم درست عکس را زمانی گرفته که رهبر انقلاب و آقای شاهرودی بلند شده اند و احمدی نژاد نشسته است. 

خوب نیست این حرف ها زده شود اما به عکس های زیر نگاه کنید:

آیا خوب است که همین عکس ها را عده ای در فضا منتشر کنند و به تخریب آقای روحانی بپردازند و مثلا به او القاب اشرافیت زده، مغرور، راحت طلب و ... نسبت دهند؟ 

متاسفانه این گونه بی اخلاقی ها در فضای رسانه ای متداول شده است. هر کسی برای اثبات خود به تخریب دیگران روی می آورد. د

/ 6 نظر / 95 بازدید
ا.ت

حساس نشو سجاد! احمدی نژاد اونقد خودش علنی بی اخلاقیشو ثابت کرده که نیازه به این عکسا نداره! ولی حالا اگه فیلم مراسمو دیدی بگو واقعیه این عکسه یا نه فقط یه لحظه رو نشونه گرفتن و نامردی کردن؟

ا.ت

آره نباید تو دام رسانه ها افتاد، منم میگم از روی این عکس چیزی رو نمیشه ثابت کرد ولی ممکنه هم که حرف رسانه ها درست باشه برای همین گفتم فیلمشو دیدی یا نه! یه موردش رسانه هاست، کلا منش و نوع رفتار این آدم با سایرین حتی با رهبری، ادبیاتش، دورویی و دروغگو بودنش همه برای من از مصادیق بی اخلاقی به شمار میرن.

شمیم عدالت

سلام با تشکر از بازدید شما گرچه بتوانند خاطره احمدی نژاد را دفن کنند اما تاریخ پاک شدنی نیست

ا.ت

برای فهمیدن مصداق هاش کافیه همین الان شبکه یک رو نگاه کنی! پررو پررو میگه ما تنها دولتی بودیم که بعد از خودمون نماینده برای دولت بعد معرفی نکردیم! عمه من بود مرخصی گرفت رفت با مشایی ثبت نام!؟ و کلی دروغ دیگه!

ا.ت

من دیگه حرفی ندارم!

ا.ت

ناراحت نشدم داداش، جدا گفتم واقعا دیگه حرفی ندارم خب! :-) دعاتم میکنم، توام مارو دعا کن یا علی