تدلیس سیستماتیک!

 چند بار گفته ام که بحث ما این نیست که تخلف و یا تقلب شده است. به نظر من واقعه ای اتفاق افتاده است که اسم آن "تدلیس سیستماتیک" است. در توضیح تدلیس باید بگویم که مثلا اگر شما سه سال در شهرداری به مردم پول بدهید، بعد هم چهار سال در دولت به مردم سیب زمینی و یارانه و پول یامفت بدهید و رأی بخرید، تدلیس سیستماتیک است. درست است؟ آقای احمدی نژاد وعده نداد، در این راه پول خرج کرده وگونی گونی سیب زمینی و غیره به مردم داده است، درست است؟ بنده میخواهم بگویم چهار سال دور اول ریاست جمهوری به علاوه دوره شهرداری، آقای احمدی نژاد چقدر از بیت المال برای رای آوردن "تدلیس" کرده است؟ بر این اساس نه می گویم تقلب شده و نه میگویم تخلف شده است. ترجیح می دهم اسم جدیدی برای آن انتخاب کنم و آن "تدلیس سیستماتیک" است.

.

در ارتباط با اظهارات ایشان نکاتی به نظرم می رسد که شاید گفتن آنها خالی از لطف نباشد:

1.  بنا به اظهارات ایشان آقای احمدی نژاد با حدود 63 درصد آراء و با بیش از 24 میلیون رای رئیس جمهور شده است، آیا اظهارات ایشان توهین به شعور این 24 میلیون نفر نیست؟ آیا مردم ما این قدر در سطح فکری پائینی قرار دارند که به خاطر سیب زمینی به کسی رای بدهند؟ چرا خیال می کنید که فقط کسانی که به کاندیدای مورد نظر شما رأی می دهند مردم هستند و بقیه عوام بی شعوری هستند که با یک گونی سیب زمینی خام می شوند؟

2. در کدام دادگاه و مرجع قانونی ثابت شده که احمدی نژاد با یارانه و سیب زمینی و ... برای خود رای جمع کرده است؟ آیا درست است که اتهاماتی را که اثبات نشده به یک نفر نسبت دهید؟ آیا همین شما و دوستان شما نبودید که به خاطر اظهارات احمدی نژاد در مناظره ها و مطرح کردن برخی اتهامات شدیدترین تخریب ها را علیه او به راه انداختید؟ چرا عملی را که دیگران را از انجام آن نهی می کنید خودتان انجام می دهید؟

.

منبع اظهارات حجاریان:

1. http://dolatebahar.com/view/511/حجاریان:-سال-88-تقلب-نشد،-تدلیس-سیستماتیک-شد!

/ 3 نظر / 19 بازدید
گروه طراحی دیجیتال وب

سلام وبلاگ خیلی قشنگی دارید! اگر می خواهید که بنر فلش کاملا حرفه داشته باشین یا اینکه هدری زیبا داشته باشید می تونید به سایت ما بیاین و در خواست بدین تا براتون با بالاترین کیفیت درست کنم شما همچنین می تونید نمونه کارامونم هم مون جا ببینید! اگر هم نخاسین بیاین به سایتمون میتونید توی این فایل برخی از بنرامونا ببینید : http://upsara.com/images/myputb7w7eyoc8syskk.rar سایت ما: design.digitalweb.ir یا اینکه به من ایمیل بزنید : r.akbarian98@yahoo.com شماره موبایلم اینه : 09369077580 حتمن به ما سر بزنید!!!! قیمتم غمتون نباشه همه جوره باتون راه میام در پناه حق

من مسلمانم ....

عرض سلام و احترام . وبلاگ شما با نام : طالب الحق در وبلاگ : http://man-mosalmanam.persianblog.ir لینک شد . من مسلمانم ....

...

http://tariqe11elallah.blogfa.com/post/159 http://ahlevela.ir/html/sereh%20hagh/